Warning: A non-numeric value encountered in /home/ecomarke/public_html/wp/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5611

Lajme

Lexoni të rejat më të fundit rreth kompanisë

Rregullore Karta Eco

VEMENDJE! Programi i Ri i Besnikërisë, Karta “ECO”! Të Nderuar Klientë, Duke filluar nga 1 Qershor 2019 do të hy në zbatim Programi i Ri i Besnikërisë, Karta “ ECO”. Ky Program është krijuar për të identifikuar dhe shpërblyer klientet besnikë. Përfitimet tuaja do të...

Solidariteti per ushqim

Ecomarket, ne ndihme te familjeve ne nevoje ka bashkepunuar me FoodBank Albania per te kontribuar sadopak ne miresine e ketyre famijve. Ne cdo market Eco jane pranuar organizatore te ketij institucioni te cilet me ndihmen dhe vullnetin e tyre kan mbledhur ndihma....

1 Qershori me i sinqerte!

Prej kohësh Eco Market mbështet fëmijët me Sindromën Down. Në festën e 1 qershorit është bërë pjesë e festimeve të fëmijëve me këtë sindromë. Gjatë saj janë shpërndarë dhurata nga punonjësit posaçërisht për këta fëmijë. Mbështetje të tilla Eco Market premton se do t`i...

Ne ndihme te DSA

Ecomarket mbeshtet Down Syndrome Albania. Per te ndihmuar ne te ardhmen dhe shendetin e ketyre femijeve Ecomarket ka krijuar mundesine per nje kend me lule te ardhurat e se ciles shkojne per Down Syndrome Albania. Blini nje lule dhe kontribuoni ne kete kauze. Te...

Shorteu ECO

Eco Shorte aktive 1 Maj – 30 Qershor. Blini nje nga produktet ELKA ose LUFRA dhe ju beheni pjese e ketij shorteu me 25 Dhurata. Me date 1 Korrik behet hedhja e shorteut tek Eco Market Kompleksi Kika ora 18:00. Kuponat e blerjes se produkteve do te hidhen ne nje...
{"wp_error":"The certificate issuer's certificate has expired. Check your system date and time."}