Warning: A non-numeric value encountered in /home/ecomarke/public_html/wp/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5611

Kunguj me vezë

Kunguj me vezë

Për të përgatitur kunguj me vezë nevojiten :

4 kunguj
1 qepë
1 domate
4 vezë Aiba
2 thelpinj hudhre
vaj Eco
piper i zi
kripë
Përgatitja :

Në një tenxhere hidhni vajin e ullirit. Sipër shtoni qepët e grira, kungujtë e grirë në trashësinë e gishtit, domatet e grira kub, hudhrat, kripë dhe piper dhe lereni të ziej pa shtuar fare ujë.

Në një enë, rrihni vezët dhe shtojini në tenxhere pasi kungujtë të jenë zbutur dhe përzini bashkë.

Sapo të jetë bërë, mbyllni zjarrin dhe lereni për pak mınuta të presë. Servireni të nxehtë

Skills

Posted on

October 3, 2017

{"wp_error":"The certificate issuer's certificate has expired. Check your system date and time."}