Warning: A non-numeric value encountered in /home/ecomarke/public_html/wp/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5611

Sallatë frutash me Yogurt

Sallatë frutash me Yogurt

Përbërësit

– Lyleshtrydhe të prera në copa të vogla
– 1 pjeshkë e madhe
– 2 kumbulla
– 2 kivi
– 1 filxhan me qershi
– 1 filxhan me shalqi të prerë
– 1 filxhan me pjepër të prerë
– 1 filxhan me ananas të prerë
– 1 filxhan me rrush
– 2 kuti me kos me vanilje

Përgatitja:

Në një tas të madh përzieni bashkë të gjitha frutat që ju dëshironi dhe më pas shtoni kosin.

Skills

Posted on

July 18, 2018

{"wp_error":"The certificate issuer's certificate has expired. Check your system date and time."}