Warning: A non-numeric value encountered in /home/ecomarke/public_html/wp/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5611

Sfoliat me kunguj

Sfoliat me kunguj

Përbërësit:

 • Petë e gatshme sfoliat
 • Kunguj
 • Kërpudha të fresketa
 • Proshutë
 • Djathë mocarela
 • Fara luledielli
 • Kripë
 • Piper

 

Përgatitja

 

 • Pastroni dhe prisni në feta fare të holla, kërpudhat e freskëta.
 • Të njëjtën gjë bëni edhe me kungullin. Hapni petën dhe shtroni në të, të gjithë përbërësit.
 • Shtoni kripë e piper dhe mbështilleni petën në formë cilindrike.
 • Farat e lulediellit vendosini sipër petës por mund ti vini dhe brenda. Piqeni në temperaturë 200 gradë për 15-20 minuta.

 

Skills

Posted on

February 9, 2016

{"wp_error":"The certificate issuer's certificate has expired. Check your system date and time."}