Warning: A non-numeric value encountered in /home/ecomarke/public_html/wp/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5611

Tiramisu

Tiramisu

Perberesit:
1 Krem
3 lugë të gjellës nutella
2 lugë të gjellës sheqer pluhur
1 lugë kafe
1 biskota
çokollatë
luleshtrydhe

Pergatitja:
Kremin, nutellën, sheqerin dhe 1 lugë të gjellës kafe e përzieni në një enë dhe e vendosni në frigorifer për ngrirje.

Pjesën tjetër të kafës e përzieni me ujë, biskotat i lyeni krem dhe pastaj i fusni në ujë me kafe.

Përmbi hidhini kremin çokollatën, luleshtrydhet ose gjithcka deshironi.

Ju bëftë mirë!

Skills

Posted on

September 15, 2017

{"wp_error":"The certificate issuer's certificate has expired. Check your system date and time."}