Warning: A non-numeric value encountered in /home/ecomarke/public_html/wp/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5611
Sallatë frutash me Yogurt

Sallatë frutash me Yogurt

Përbërësit – Lyleshtrydhe të prera në copa të vogla – 1 pjeshkë e madhe – 2 kumbulla – 2 kivi – 1 filxhan me qershi – 1 filxhan me shalqi të prerë – 1 filxhan me pjepër të prerë – 1 filxhan me ananas të prerë – 1...
Biskota me krem banane dhe çokollatë

Biskota me krem banane dhe çokollatë

Ingredientët: Kremi 4 banane të pjekura mirë dhe të ngrira 1 lugë e vogël me ekstrakt vanilje 1 lugë me shurup panje Kripë Brumi 50g miell tërshëre 100g hurma arabie të zhytura në ujë 2-3 lugë nga uji I hurmave të arabisë 1 lugë çokollatë e zezë e grirë në copa 1 lugë...
Pancake me kanellë

Pancake me kanellë

Ingredientët:   100 gr miell Eco 2 lugë pluhur për pjekje 50 gr sheqer i bluar imët 2 të verdha veze Aiba 115 ml qumësht 2 të bardha veze Aiba -Mbushja: 60 gr gjalpë 100 gr sheqer kaf 2 lugë me kanellë -Kremi i djathit: 60 gr gjalpë 50 gr krem djathi 75 gr sheqer...
Tart me çokollatë dhe verë të kuqe

Tart me çokollatë dhe verë të kuqe

Ingredientët: 200gr miell Eco 25 gr pluhur kakao 25 gr sheqer pluhur 175 gr gjalpë të ftohur paraprakisht 1 e verdhë veze Aiba 2 lugë ujë të ftohtë akull 2 vezë Aiba 100 gr sheqer të bluar imët 2 lugë miell misri 1 lugë kanellë 1 lugë kakao 200 ml verë merlot Duka 300...
Nutella Cronuts

Nutella Cronuts

Ingredientët: 320 gr petë sfoliat Nutella Çokollatë Ujë Vaj Përgatitja: Prijeni petën sfoliat në rrathë me madhësi të njëjtë. Vendosini rrathët njëri mbi tjetrin duke i lagur, derisa të bëhen 4 rrathë. Prini nga një rreth më të vogël në mes të rrethit të madh për...
{"wp_error":"The certificate issuer's certificate has expired. Check your system date and time."}