Rizoto me Kerpudha

Rizoto me Kerpudha

Përbërësit:   Oriz  Ecomarket   300 gr kërpudha   1 qepë e vogël   2 litra lëng koncentrat perimesh   2 lugë vaj ulliri   1 tufë majdanoz   50 gr parmixhano   Kripë dhe piper Përgatitja: Në një tenxhere hidhni koncentratin dhe...