Warning: A non-numeric value encountered in /home/ecomarke/public_html/wp/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5611
Puding veror me shalqi

Puding veror me shalqi

Përbërësit 3 kg shalqi (i prerë në copa dhe pa fara) 1/3 gotë miell misri ¾ gotë sheqer 2 lugë gjelle lëng limoni 50 gram çokollatë e zezë kanellë Përgatitja: Prejeni shalqirin në copa dhe vendoseni në një blender. Bëjeni pure dhe kullojeni mirë. Kombinoni sëbashku...
{"wp_error":"The certificate issuer's certificate has expired. Check your system date and time."}