Warning: A non-numeric value encountered in /home/ecomarke/public_html/wp/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5611

Karkaleca me Salcë

Karkaleca me Salcë

-Perberesit
-karkaleca
-kripë
-piper
-miell
-gjalpë
-konjak
-lëng limoni
-kopër

Pergatitja:
-Qërojmë karkalecat duke u lënë kokën dhe fundin e bishtit.
-I spërkasim me kripë e piper dhe i kalojmë në miell.
-I skuqim nga të dyja anët me pak gjalpë në zjarr të mesëm dhe i shuajmë me konjak.
-Reduktojmë konjakun. Shtojmë pak lëng limoni dhe i spërkasim me kopër.
-I shërbejmë të shoqëruara me rizotto me perime

Skills

Posted on

August 4, 2017

{"wp_error":"The certificate issuer's certificate has expired. Check your system date and time."}