Warning: A non-numeric value encountered in /home/ecomarke/public_html/wp/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5611
Rosto Viçi

Rosto Viçi

Perberesit Mish i fresket viçi kripe dhe piper Vaj ulliri Hudhra te shtypura Rozmarine Pergatitja: Nxehni furren ne 200 grade. Vendosni nje tigan ne zjarr te larte Ne nje tas, shtypni kripen, piperin dhe rozmarinen bashke. Marinojeni mishin mire me miksin e erezave....
Gjell me mish e perime

Gjell me mish e perime

PËR 6 PERSONA 400 gr mish 800 gr perime 2 qepë 500 gr patate 1 spec djegës 2 thelpinj hudher piper i zi vaj kripë Pergatitja: 1.Së pari marrim të gjitha perimet (domatet, patellxhanin e zi, domatet,patatet, specin djegës, qepët, 2 thelbat e hudhrës) të gjitha këto i...
Makarona me bizele

Makarona me bizele

Përbërësit 400 gr bizele 350 gr makarona Barrilla 60 gr proshutë 1 qepë gjalpë djathë parmixhano (i grirë) lëng perimesh majdanoz (i grirë) vaj ulliri Olitalia (ekstra i virgjër) kripë piper Përgatitja • Proshutën priteni në feta dhe skuqeni për pak minuta në një...
Receta ideale për energji gjatë gjithë fundjavës

Receta ideale për energji gjatë gjithë fundjavës

Përbërësit 1/2 gotë oriz Eco 600 gr mish i bardhe pule 1 karrotë spinaq sipas dëshirës 4 lugë gjelle vaj Eco 3 lugë gjelle lëng limoni 1/2 qepë Kripë Piper i zi Kjo recetë është e thjeshtë, e shijshme dhe plot proteina, të nevojshme sidomos për personat që kryejnë...
Tavë me mish qengji dhe perime

Tavë me mish qengji dhe perime

Përbërësit: * 1 1/2 kg mish qengji nga brinjët, * 2 kg domate, * 1/2 kg speca, * 1/2 kg patate, * 1/2 kg bamje ose bizele * vaj ulliri ose gjalpë, kripë, vegetë, piper, fletë dafine, 1 tubë majdanoz. Përgatitja: Kyçet furra në 250º Celsius. Në tavë dheu ose tepsi të...
{"wp_error":"The certificate issuer's certificate has expired. Check your system date and time."}