Warning: A non-numeric value encountered in /home/ecomarke/public_html/wp/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5611
Rizoto me Kerpudha

Rizoto me Kerpudha

Përbërësit:   Oriz  Ecomarket   300 gr kërpudha   1 qepë e vogël   2 litra lëng koncentrat perimesh   2 lugë vaj ulliri   1 tufë majdanoz   50 gr parmixhano   Kripë dhe piper Përgatitja: Në një tenxhere hidhni koncentratin dhe...
{"wp_error":"The certificate issuer's certificate has expired. Check your system date and time."}