Warning: A non-numeric value encountered in /home/ecomarke/public_html/wp/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5611

Recetat

Gatimi s'ka qenë asnjëherë më i lehtë

Pasta Chips

Pasta Chips

Ëmbëlsirë me banane

Ëmbëlsirë me banane

Patëllxhan të pjekur me parmixhano

Patëllxhan të pjekur me parmixhano

Sallatë frutash me Yogurt

Sallatë frutash me Yogurt

Supë me Perime për fëmijë

Supë me Perime për fëmijë

Bukë Pashke

Bukë Pashke

Biskota me krem banane dhe çokollatë

Biskota me krem banane dhe çokollatë

Pancake me kanellë

Pancake me kanellë

Tart me çokollatë dhe verë të kuqe

Tart me çokollatë dhe verë të kuqe

Nutella Cronuts

Nutella Cronuts

Djath i pjekur në furrë

Djath i pjekur në furrë

Rosto Viçi

Rosto Viçi

Panetone

Panetone

Tortë me Çokollatë

Tortë me Çokollatë

Gjell me mish e perime

Gjell me mish e perime

Makarona me bizele

Makarona me bizele

Kek me Banane

Kek me Banane

Receta ideale për energji gjatë gjithë fundjavës

Receta ideale për energji gjatë gjithë fundjavës

Kunguj me vezë

Kunguj me vezë

Kek me kumbulla të thata dhe bajame

Kek me kumbulla të thata dhe bajame

Tiramisu

Tiramisu

Tavë me mish qengji dhe perime

Tavë me mish qengji dhe perime

Patate të pjekura në furrë

Patate të pjekura në furrë

Karkaleca me Salcë

Karkaleca me Salcë

Supë Verore

Supë Verore

Puding veror me shalqi

Puding veror me shalqi

Pije me Ananas dhe Xhinxher

Pije me Ananas dhe Xhinxher

Makarona me Fruta Deti dhe Salcë

Makarona me Fruta Deti dhe Salcë

Rizoto me Kerpudha

Rizoto me Kerpudha

Makarona te freskëta

Makarona te freskëta

Sfoliat me kunguj

Sfoliat me kunguj

Krep me veze

Krep me veze

Biskota me portokall

Biskota me portokall

Supë pule me lakër

Supë pule me lakër

Puding me banane

Puding me banane

Brownie me çokollatë

Brownie me çokollatë

Biskota festive Spritz

Biskota festive Spritz

Patate të ëmbla me uiski, gjalpë dhe sheqer

Patate të ëmbla me uiski, gjalpë dhe sheqer

Supë karrote me xhenxhefil dhe portokall

Supë karrote me xhenxhefil dhe portokall

Verë e ngrohtë me mjaltë dhe kanellë

Verë e ngrohtë me mjaltë dhe kanellë

Sallata Waldorf

Sallata Waldorf

Fara të pjekura kungulli

Fara të pjekura kungulli

Salcë me boronica

Salcë me boronica

Dardhë e marinuar me verë të kuqe

Dardhë e marinuar me verë të kuqe

Biftek me brokoli

Biftek me brokoli

Taliatele me spinaq dhe kërpudha

Taliatele me spinaq dhe kërpudha

Penne me krem dhe salmon

Penne me krem dhe salmon

Sallatë verore me pjeshkë

Sallatë verore me pjeshkë

Rizoto me midhje

Rizoto me midhje

Mish derri në furrë me patate

Mish derri në furrë me patate

Si të përgatisim cupcakes

Si të përgatisim cupcakes

Receta e Musakasë

Receta e Musakasë

Brusketa të shpejta

Brusketa të shpejta

Recetë franceze për supën me qepë

Recetë franceze për supën me qepë

{"wp_error":"The certificate issuer's certificate has expired. Check your system date and time."}